Zpět do obchodu

Registrace

Lev Rybalkin

Untitled design

 

Lev Rybalkin vystudoval klavír na jedenáctileté speciální hudební škole při ministerstvu kultury v Kišiněvě, kterou ukončil v roce 1970 s diplomem opravňujícím k činnosti koncertního mistra. V témže roce začal studovat hru na klavír a varhany na hudební akademii v St.Peterburg.

 V roce 1975 se přestěhoval do Prahy, kde se stal brzy jedním z nejvyhledávanějších klávesových hráčů, producentů a aranžérů.

Působil ve Spojených státech a západní Evropě, kde spolupracoval mimo jiné s Roy Orbisonem, The Platters, Beverly Reed a Vivian Vance Kelly a účinkoval v legendární Broadway show. Absolvoval koncertní evropská turné s celosvětově známými osobnostmi jako Paul Jones (Manfred Mann) nebo Tony Sheridan.

Na domácí scéně spolupracoval například s Blues Bandem Luboše Andršta a účinkoval v projektu No Guitars, jako host se skupinou Burma Jones Bohouše Josefa a rockové zpěvačky Tanji, s Martou Kubišovou, Marií Rottrovou, Věrou Martinovou, Jitkou Zelenkovou a dalšími.

Dále se věnuje práci v nahrávacích studiích doma i v zahraničí.

Reprezentuje produkty společnosti Yamaha Česka republika. Je manažerem pro zahraniční hosty Mezinárodního jazzového festivalu v Karlových Varech.

Věnuje se prezentaci a prodeji pian, workstation a syntetizerů v jednom z největších hudebních obchodů v České republice Kytary.cz.

 

Od roku 2010 se věnuje pod značkou „Lev Rybalkin Drums & Lights“ výrobě originálních světel inspirovaných hudbou.

Jeho světla se stala vyhledávanou design dekorací interiéru v Čechách i v zahraničí. Recykluje ručně tepané činely, které se již nedají v hudbě využít a tak dává vzniknout krásným lampám nástěnným a stropním lustrům, nové, krásné, originální využití.

 

Lev Rybalkin má pro vás přichystané originální designové lampy a lustry, které získáte přímo v naší online galerii Bohem Gallery.

 

 

Silver Stone
 
8 900 Kč
Detail
Kód: 553
VINTAGE SULTAN SPLASH
Tip
 
12 900 Kč
Detail
Kód: 423
ALCHEMY STEEL
 
19 900 Kč
Detail
Kód: 417
D 11 Black 1
 
23 900 Kč
Detail
Kód: 414
NAUTILUS
Tip
 
24 900 Kč
Detail
Kód: 426
5 položek celkem
Zpět do obchodu