Zpět do obchodu

Registrace

Uroboros

Uroboros

plátno, kombinovaná technika, třpytky, zlato

22 000 Kč

Uroboros

Kód: 429

Uroboros

plátno, kombinovaná technika, třpytky, zlato

Uroboros je mystickým symbolem, který zaujímá zlváštní místo v dějinách a mytologiích. Obraz Uroboros od Luny Isis vytváří magický a důmyslný pohled na tento symbol. Zlatý ha, který si požírá svůj ocas, je znázorněn na plátně a zasazený do zlatého kruhu z třpytek. Tento kontrast a chvění vytváří vibrující prostor, který obklopuje hada.

Uroboros představuje cyklus nekonečného obnovování a vzestupu. Jeho podoba v obrazu Luny Isis vyvolává duchovní a mystický význam. Had, symbolizující pžeměnu a regeneraci, představuje věčný koloběh života, smrti a znovuzrození. Zlatý kruh představuje jednotu a dokonalost zatímco třpytky dodávají tajemný lesk.

Obraz Uroboros odkazuje na hluboké duchovní a filosofické principy, jako je nekonečnost, cyklus, jednota a harmonie. Při pohledu na tento obraz můžeme vnímat sílu transformace, ze které nemusíme mít obavy, ale naopak přivítat ji jako přirozenou součást našeho života. Je to pozvání k introspekci a hledání vnitřní rovnováhy.

Luna Isis ve svém díle předává toto mystické poselství skrze čtvercový formát, který symbolizuje stabilitu a pevný základ. Obraz Uroboros je tedy nejen estetickým zážitkem, ale také duchovním průvodcem, který nás vtahuje do hlubin bytí a univerzálních sil. 

 
Kategorie: Gold & White
Dostupnost: Skladem
22 000 Kč
Zpět do obchodu