Zpět do obchodu

Registrace

Řeka zlatých lotosů

 

 

65 000 Kč

Řeka zlatých lotosů

Kód: 88

 

 

ŘEKA ZLATÝCH LOTOSŮ

64x84cm, plátno, akryl, olej, třpytky, v rámu

cyklus: Spirituální minimalismus

autorka: Luna Isis

 

Obraz "Řeka zlatých lotosů" od umělkyně Luny Isis je fascinujícím dílem, které kombinuje různé techniky a materiály. Na plátno o rozměru 64x84 cm jsou namalovány zlaté lotosy, které se nádherně odrážejí na hladině vody.

Tento motiv symbolizuje inspiraci pro vnímání života svobodně a duchovně. Zlaté lotosy na obraze plynou po řece a zdánlivě levitují ve vzduchu, což dodává obrazu lehkost a nadčasovou krásu. Dílo je provedeno kombinovanou technikou, kdy jsou použity olejové a akrylové barvy.

Díky použití třpytek na zlatých lotosech získává obraz další dimenzi a třpytivý efekt. Technika kombinace těchto materiálů vytváří dojem prostorového rozměru, což přispívá k pocitu života v pohybu.

Celkový dojem z tohoto díla je velmi pozitivní, a to nejen díky jeho estetickým kvalitám, ale také proto, že symbolizuje žít svůj život z kvality lásky a dobra. Obraz "Řeka zlatých lotosů" je tedy nejen vynikajícím příkladem výtvarného umění, ale také vyjadřuje hlubokou symboliku a pozitivní životní filozofii umělkyně Luny Isis.

 
Kategorie: Gold & White
Dostupnost: 1 obraz
65 000 Kč
Zpět do obchodu