Zpět do obchodu

Registrace

Reference

reference s Joskou 1

 

reference s Naďou 2

 

3

 

4

 

Když Luna vstoupí na jeviště, všechno se rozzáří. Najednou je všude, na jevišti stejně jako v hledišti, plno života, radosti, upřímnosti a lásky. Má geniální dar spojit v sobě nádhernou dětskou, od Boha danou vesmírnou "jacksonovskou" hravost, čistotu, POCTIVOST, PRACOVITOST a prostotu s úžasným vyzrálým ženským sex-appealem. Luna je živel. Luna je hvězda. Třikrát jsem s Lunou stál na jevišti, třikrát excelovala. Dokáže být nejen brilantní v technice, ale dokáže i tancem procítit každý okamžik - do největších výšin, do nejtemnějších hloubek. Luna je Profesionál a Člověk.

Petr Hušek, novinář a astrolog

Luna Isis je pravá inspirace v tanci. Když jsem poprvé viděl její představení, bylo mi jasné, že jde o mimořádný talent. Sledovat její tanec plní duši štěstím a radostí. Vzbudí inspiraci v srdci tím, jak je vidět a cítit její vášeň v pohybu. Stačí jedno představení a vy se také zamilujete do této úžasné umělkyně.

Alex Merricks, California, Cognitive Fitness Development

 

Nejlepší karty, co znám, ty ráda doporučím i daruji.

Lída Svobodová

 

Karty jako zrcadlo i inspirace. Jakoby se zdálo, že si vždy vytáhnu tu správnou kartu k tématu které zrovna řeším, a pak je vidět že se to nezdá, že když karty opravdu vykládám, až když to cítím, tak jsem mile překvapen jak to funguje. Líbí se mi motivační cvičení, která jsou někdy celkem výzvou, neboť nutí tazatele k projasnění problému právě jím samotným, což je často to, před čím člověk uhýbá. Karty mi již několikrát pomohly, jsou mi hodnotnou inspirací ...díky

Michal Turek, mizikant

 

Z motivačních karet od Luny na vás dýchne opravdová a upřímná láska, duchovno, éterično, chuť napomoci druhým, potřeba vylepšit svět. Karty jsou samy o sobě uměním. Děkuji, Luno!

Dagmar

 

Užitečná věcička. Vždy se mi líbil onen kvantový stav neurčitosti před vytažením jedné z důkladně vlastnoručně zamíchaných karet. Ať už při hře či později při výkladu tarotových karet.

Vojtěch Kotouč, IT Specialista

 

Luna má úžasnou empatii a intuici. Po uvolňujícím sezení je velmi důležitá cílená zpětná vazba. Poznala a jasně mi řekla, co se se mnou děje na energetické úrovni. Ze zpětné vazby jsem poznal i směr mého dalšího rozvoje

Ing. Tomáš Nutil

Cítil jsem teplo od hlavy, byl to první pocit hned po prvním výdechu. Cítil jsem po první nádechu sevření u srdce a a pak se to rozpustilo. Pak mne teplo od hlavy zalilo celého dolů. Měl jsem pocit jako když jsem usínal, ten pocit nedokážu přesně popsat. Měl jsem pocit, že máš nade mnou ruce a v nich něco jako koule, bylo to celé průhledné nad hlavou, jak když s tím jezdíš nahoru, dolu, jako několik koulí v sobě, které se ti vznáší mezi rukama. Lépe se mi dýchalo a cítíl jsem, že se mi odhmotnily ruce. Po celém těle jsem cítil uvolnění, jako když ti povolí křeč. Je to úleva.

Jiří Jiroutek, umělecký fotograf, Liberec

 

Bylo to takové zvláštní. První dojmy na začátku jsem cítila jako když nad mým tělem něco vane. Otevřelo se mi třetí oko. Vcelku to bylo příjemný, nic negativního. Několikrát se mi otevřela srdeční čakra. Viděla jsem fialovou a zelenou barvu a když vysvitlo slunce tak zlatou. Cítila jsem teplo.

Eva Budzke

 

Celkem velmi příjemné. Cítila jsem vlny v horní polovině těla k hlavě, vzhůru, Energie proudila nahoru 7. Koruní čakrou. Cítila jsem nárůst vědomí TADY A TEĎ, vědomé Já – rozlévání do celého těla, střídáním se slastí a příjemným mrazením po celém těle – pročišťování světelného těla – éterického těla kolem těla fyzického. Pocit spojení s Vyšší skutečností, bezčasovost, prolínání se smysly – odpoutanost, přirozenost, náznaky tiché lásky, štěstí, žádné myšlenky, čistota.

Karolínka

 

Užasné moc děkuji, napojení přes Slunce, bolest srdce, které jsem prosvěcovala energií sluneční, jelikož jsem měla dlouho zavřené srdce stále děkuji za každé teplíčko a lásku. A přeji vám hodně štěstí.

Libuše Fryšová /seminář: Vesmírné napojení, Plzeň - Miluj svůj život 2013

Silné energie, brnění rukou a nohou, v těle cítím klid, mír, lásku a štěstí. Pěkný zážitek. Děkuji.

Jaroslava Galová /seminář: Vesmírné napojení, Plzeň - Miluj svůj život 2013

 

Cítila jsem se velmi dobře, uvolněně. Energii jsem vnímala jako prolínání žluté a stříbrné barvy.

Eva Drázská /seminář: Vesmírné napojení, Plzeň - Miluj svůj život 2013

 

Večerní přednáška byla skvělá - Přesto, že mi je už 61 let mě silně oslovila a mnoho ukázala, co bych ještě mohl.

Václav Vavřina /přednáška: Jak být v životě šťastná/ý, Plzeň - Miluj svůj život 2013

 

Děkuji, prošla jsem si podobným příběhem, po této přednášce mám pocit, že se budu moc sama posunout. Nejen ve svém osobním životě, ale i ve své tvůrčí práci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně ŠTĚSTÍ a úspěchů

Karla Kratochvílová /přednáška: Jak být v životě šťastná/ý, Plzeň - Miluj svůj život 2013

 

Byla jste úžasná, pravdivá. Jste člověk s velkám Č. Prožila jsem něco podobného jako vy, ale nedokážu s tím zatím pracovat. Díky za krásnou přednášku a za to, že jsem Vás poznala.

Eva Hromádková /přednáška: Jak být v životě šťastná/ý, Plzeň - Miluj svůj život 2013

 

Fajn uvědomil jsem si, jak sám sebe ve svých skutečných přáních opomíjím.

Luděk Peroutka /přednáška: Jak být v životě šťastná/ý, Plzeň - Miluj svůj život 2013


 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu