Zpět do obchodu

Registrace

Okřídlení hadi

Okřídlení hadi

188x74cm, diptych (dva obrazy tvořící jeden), plátno, kombinovaná technika, olej, zlato

11.

260 000 Kč

Okřídlení hadi

Kód: 121

Okřídlení hadi

188x74cm, diptych (dva obrazy tvořící jeden), plátno, kombinovaná technika, olej, zlato

11.

Dovolte nám představit vám umělecké dílo ~ Okřídlení hadi. Tento diptych obrazu o rozměrech 188x74 cm je úchvatným dílem, které spojuje mystický vliv a uměleckou odbornost. Jedná se o velký obraz, určený pro velké prostory. Barevnost se skládá z bílé a zlaté barvy, což dohromady tvoří netradiční vyobrazení Uroborose. Obraz je reliéfní a to umocňuje jeho hloubku a proměnlivost s měnící se světelnou intenzitou. Uroboros označuje hada, který si sám cpe ocas do tlamy a tím symbolizuje kruhovost života.

Okřídlení hadi jsou vytvořeni pomocí kombinované techniky a olejových barev, s výrzným zlatým prvkem jsou okřídlení hadi. Dva obrazy jsou propojeny do diptychu a navzájem se doplňují ať již z hlediska barevného, tak i tematického. Náš originální Uroboros jsou hadi dva, Jin a Jang, Muž a Žena, dualita, která se v našem světe zjevuje ve všem, co známe.

Osvícením je spojit je v jedno, bez omezení a nechat tak jednotlivému nechat zazářit v jeho absolutní síle a kráse a tak přispět tím nejlepším celku. Celistvosti vesmíru.

Pokud hledáte něco unikátního a neobvyklého, Okřídlení hadi jsou tou správnou volbou.

Dejte tomuto zářivému dílu šanci a umožněte si okusit atmosféru mystického spojení s uměleckou originalitou.

 

Symbolika:

  • ochrana
  • harmonie
  • propejení mezi nebem a zemí
  • jin a jang
  • láska
Kategorie: Gold & White
Dostupnost: 1 obraz
260 000 Kč
Zpět do obchodu