Zpět do obchodu

Registrace

Přednáška Luny Isis "O kreativitě, osobním rozvoji a spiritualitě

Zveme Vás na jedinečnou přednášku od uznávané umělkyně Luny Isis s názvem "O kreativitě, osobním rozvoji a spiritualitě". 
 
 
Objevte, jak umění, osobní rozvoj a spiritualita mohou společně obohatit Váš život.
 
Luna nás provede světem, kde tvořivost a tvůrčí schopnost není jen pro umělce, ale je klíčovou součástí našeho každodenního života a rozhodování.
 
  •  V první části se dozvíte více o Lunině tvorbě a také jak můžeme udržet a rozvíjet naši přirozenou kreativitu z dětství do dospělosti.

 

  • Druhá část prozkoumá tvůrčí schopnost jako přirozený prvek života, její propojení s našimi profesemi a připraví vás na speciální workshop zaměřený na probuzení vaší kreativity prostřednictvím umění.
 
Tato přednáška je pro všechny, kteří chtějí prozkoumat svou schopnost kreativity, bez ohledu na to, zda jsou umělci, nebo hledají nové způsoby, jak obohatit svůj osobní a profesionální život.
Nenechte si ujít tuto inspirativní příležitost! 
 
Dům U Nováků, V Jámě 1, Praha 1, 21.2. nebo 6.3.2024 od 17 hodin.
 
Přednášející: Luna Isis
 
Luna propojuje umění s osobním rozvojem a spiritualitou.

Umění vnímá jako nástroj k tomu tvořit něco krásného a prospěšného.
Osobnostní rozvoj je pro Lunu přirozený růst a změna, kterou život nese.
Spiritualitu vnímá jako vyšší princip, který vyjadřuje posvátnost našeho života s cílem naplnit životní poslání.
Luna Isis vystudovala Soukromou střední uměleckou školu designu s.r.o., v Praze, Obor: Užitá malba pod vedením Akad. Mal. Jaroslava Kláta.

Luna od pěti let navštěvovala LUŠ, obor: výtvarný, pod vedením grafika Vladimíra Veselého. Obraz šestileté Luny putoval na výstavu do Japonska.
 
Od osmnácti let se začala věnovat tanci, v roce 2004 získala Certifikát Oriental Dance Academy - Mily El Kral a otevřela taneční školu.
 
Její pracovní zkušenosti ji zavedly do rozmanitých uměleckých a pedagogických světů: učila na základní škole, vede kurzy a semináře zaměřené na osobní rozvoj, které propojuje s uměním.
Jako produkční vytvořila inspirativní kulturní programy pro děti, dospělé a celé rodiny. Vytvořila festival: Indiánské léto, Středověké slavnosti, Každá žena je krásná, Staročeský jarmark. I dnes pro vás realizuje speciální akce s přesahem…
 
Výstavy od roku 1998
Skupinové výstavy: Divadlo pod Palmovkou (Praha), Gallery Paleta (Karlovy Vary), Divadlo Skelet (Praha), Makromolekulární ústav (Praha), Loreta (Kosmonosy), Art Forum (Praha), ABF (Praha), RSVK - Ruské středisko vědy a kultury (Praha), Staroměstská radnice (Praha), LAUFEN space Prague (Praha), Zámek Štiřín, NOD (Praha) Topičův salon (Praha), Tibet Open House (Praha)...
 
Samostatné výstavy: Radost FX (Praha), Galerie Velryba (Praha), Galerie Školská 28 (Praha), Art Forum (Praha), Kávovárna Lucerna (Praha), Zámek v Benátkách nad Jizerou, Zámek Stránov (Jizerní Vtelno), LAUFEN space Prague (Praha), Centrum Fuzhi (Praha).
Zobrazovat míň
Zpět do obchodu