Zpět do obchodu

Registrace

Luna

 

Život je cesta, po které je potřeba jít a nacházet poznání, které naše životy rozzáří a posílí.

luna4N3A2412

Vzdělání a rozvíjení mého života

Vystudovala jsem výtvarné umění SSŠUD v Praze, obor: užitá malba. Jsem certifikovanou lektorkou Oriental Dance Academy Mily El Kral a lektorkou dalšího vzdělávání akreditovanou MŠMT. Absolvovala jsem inspirativní workshop tvůrčího psaní podle Arnošta Lustiga, který vedla Dana Emingerová. Absolvovala jsem semináře Tance 5 rytmů, Salsy, Samby, Afro Dance, Kundalini Jógy, Hatha Jógy, keramické semináře, kurz malby na porcelán, základní masérský kurz a další. Od roku 2008 na sobě intenzivně pracuji, prošla jsem holotropním dýcháním, Reiki, pravidelně cvičím a jím zdravě, medituji a pracuji s léčivou energií. Ráda zahradničím. Vytvořila jsem taneční metodu osobního rozvoje Freela Dance a motivační karty Klíč Sisianul.

Život je cesta, po které je potřeba jít a nacházet poznání, které naše životy rozzáří a posílí.

Skupinové výstavy: Divadlo pod Palmovkou (Praha), Gallery Paleta (Karlovy Vary), Divadlo Skelet (Praha), Makromolekulární ústav (Praha), Loreta (Kosmonosy), Jazzová sekce (Praha), ABF (Praha), RSVK - Ruské středisko vědy a kultury (Praha), Staroměstská radnice (Praha), Topičův salon (Praha)...

Samostatné výstavy: Radost FX (Praha), Galerie Velryba (Praha), Galerie Školská 28 (Praha), Art Forum (Praha), Kávovárna Lucerna (Praha), Zámek v Benátkách nad Jizerou, Zámek Stránov (Jizerní Vtelno) LAUFEN space Prague (Praha)...

Od roku 2004 dodnes pro vás vedu kurzy a semináře zaměření na tanec a výtvarné umění, které propojuji s osobním rozvojem a spiritualitou.

111111

...jako multimediální umělkyně - tanečnice jsem vytvořila metodu osobního rozvoje FREELA DANCE, se kterou se naladíte na svou vnitřní podstatu, uvolníte stresy a napětí v těle, najdete svůj osobitý tanec života.

FREELA DANCE FB

Vytvořila jsem pro vás MOTIVAČNÍ KARTY – KLÍČ SISIANUL, ve kterých objevíte 81 originálních obrazů mystického symbolismu, které jsou citlivě doplněny o motivační texty plné inspirativních otázek, citátů a hluboké symboliky.

15440384_653971108120612_7584484166978857170_o

Věříte jako já, že kreativita rozvíjí tento svět?

Svět, který prožíváme, je výsledkem našeho spolu-tvoření.

Přijďte rozvíjet kreativitu a tvořit svět krásnějším prostřednictvím léčivých seminářů.

léčivý seminář I.       léčivý seminář II.

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu