Zpět do obchodu

Registrace

Kultura pro města a obce

 

Nabízíme vám možnost uspořádat kulturní akci, která splní vaše touhy a potřeby. Naše akce jsou navrženy tak, aby byly na míru vašim požadavkům a přání.

Můžeme sestavit jak pevný program pro vaši událost, tak nabídnout široký výběr festivalů, koncertů a divadel. Jsme hrdi na to, že naše akce podporují české umělce a umění a pomáhají rozvíjet potenciál naší země. Jsme v úzkém kontaktu s umělci, abychom vám mohli nabídnout nejlepší umělecké produkce. Náš tým profesionálů se bude věnovat každému detailu při tvorbě vaší akce s cílem zajistit, že bude úspěšná a nezapomenutelná pro návštěvníky. Společně můžeme vytvořit kulturní zážitek, který si lidé budou pamatovat po celá léta.

Přidáním kulturní události do plánu vašeho města nebo obce budete podporovat místní kulturu a umění, zvýšíte atraktivitu vaší obce a přilákáte více návštěvníků. Nabídneme vám širokou škálu kulturních akcí, které společně můžeme přizpůsobit vašim potřebám, ať už se jedná o akce na klíč vytvořené speciálně pro vás, či koncerty, divadelní představení, festivaly nebo výtvarné výstavy a vzdělávcí seminináře.

 

Poděkování

Chtěla bych tímto poděkovat slečně Luně Isis za bezvadnou spolupráci při tvoření a organizování programového rámce v našem nově zrekonstruovaném Kulturním centru Kostel v Mělnické Vtelně.

Výše jmenovaná zde pracovala jeden rok na pozici tvůrce a koordinátora kulturního programu. V té době organizovala množství akcí např. tvořivé dílny, přednášky, koncerty, workshopy, ale především festivaly – Indiánské léto, Staročeský jarmark.

Tyto akce byly díky Luně zajímavé a vždy se těšily velkému zájmu návštěvníků. Charakteristické pro ně byly neotřelé nápady, netradiční a zajímavá témata.

Hana Rašáková, starostka obce Mělnické Vtelno v letech 2004 -2016

 

 
Zpět do obchodu